Świętych Cyryla i Metodego 10, 41-909 Bytom

góra

Sala bankietowa

Sala bankietowa

Nasza duma, to tutaj wystawiane były sztuki Teatru Górnośląskiego, gdzie gościły gwiazdy dużego formatu. Tymczasowo działalność teatru została zawieszona, ale niesamowity klimat jest z nami na wszelkich dużych imprezach. Imponującej wielkości klimatyzowana oraz wentylowana sala weselna, w zależności od wyboru stołów (do wyboru okrągłe, bądź prostokątne) będzie idealnym wyborem na przyjęcie weselne 60 -120 osób.

Scena teatru, kominek, a także połączenie bieli ścian, cegły oraz ogromnych okien sprawia niesamowite wrażenie na wszystkich naszych gościach.

Istotnym elementem sali teatralnej jest sala zabaw dla dzieci, gdzie pod opieką animatorki lub rodziców mogą oddać się zabawie najnowszymi klockami lego oraz innymi zabawkami. Sala wyposażona w maty i poduchy do swobodnej zabawy na ziemi. W salce znajduje się dodatkowa toaleta.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, sprawia, że w kalendarzu naszych eventów na stałe goszczą prelekcje oraz debaty, a także duże szkolenia firmowe śląskich przedsiębiorców.

Category:

Date: